Mu eVe Forum

Forum Servera Mu eVe


#1 2011-07-02 10:03:21

paper27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 19
Punktów :   

propozycja by paper27

Mam kilka pomysłów na uatrakcyjnienie serwera:

- Zwiększyć limit resów do GR ( 100 res + cofanie statystyk do 30 )
- Wywalenie boków 1 i 2 ze sklepu - zwiększy to atrakcyjność biżuterii.
- Waluty na serwerze nie ma a by się zdała. Wywalenie jednego z jaweli ze sklepu (np. Chaos - jest potrzebny wszędzie i często dropi )
- Dodanie do sklepu większej paczki antidotum xD Często używam a te 19 paczkowe są małe.
- CAŁKOWITY zakaz PK i KS w lorenci, nori, davias, atlans i tarkan - wszędzie indziej dozwolony nawet na spocie. Inteligentni ludzie nie będą się ciągle zabijali o spota a cwaniaczki wbijające na spot i ksujące, już nie będą mi mówić, że nie udowodnię im, że to mój spot i on mi nie ksuje- po prostu gnoja się ubije i po sprawie

A teraz z grubej rury xD

- Eventy! Fajnie że są, ale rozdawanie full itemów za nie jest .... do dupy. Jeszcze trochę i wszyscy będą latali w fo setach ( po za mną xD Fo jest dla leszczy. ) dawajcie 1-2 opcjowe itemy.

- Kolejny event - pomysł mojego autorstwa ( na HouseMu takie prowadziłem )

1. Każdy z graczy oddaje GM jakiś item co najmniej 2 opcje. GM robi listę max 16 osób i dobiera je w pary. teraz każdy w parze walczy a wygrany przechodzi dalej. Ostatni zgarnia wszystko. Itemy minimum z boka +3.

2. Wojna gildii pod nadzorem GM. 2 gildie umawiają się co do nagrody za wygrany war i wpłacają itemy do GM. Wygrany zgarnia wszystko + możliwa nagroda specjalna od GM. kto wyjdzie przed warem lub odmówi walki po wpłaceniu itemów - automatycznie przegrywa.


narazie wszystko Pozdrawiam Coroner

Offline

 

#2 2011-07-02 12:35:28

Admin

Administrator

33786166
Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: propozycja by paper27

Przemyśle parę twoich rad a co do Eventów to przecież nie są rozdawane itemy +Fo max 3 opt +l

Offline

 

#3 2011-07-02 12:52:01

paper27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: propozycja by paper27

Admin napisał:

co do Eventów to przecież nie są rozdawane itemy +Fo max 3 opt +l

AA Sword +l+edr+inc2%+inc Lev20 = FO AA Aword. Mana, hp albo speed komuś potrzebny? dalej Zbroja FP +l+dsr+dd+ref = FO FP Armor bo po co komuś mana, zen albo hp? mana dla bk niepotrzebna, sm ma buga, mg tez a elf mało jej potrzebuje. Hp to samo.... na upartego przydaje się ta opcja tylko SM, MG i ME. BK ma więcej hp jeśli nie używa itemów z HP WCALE. Po za tym nie są to opcje dające wymierną przewagę w czasie potyczki. SM i Elf to i tak słabe postacie a MG ma szansę tylko z ww klasami i z drugim MG.


Dalej: Zmienił bym jeszcze czas invy na co 30 minut. Poprawił troszkę Boki ( z 3 i 4 leci dragon, a mógł by lecieć tylko z 3, za to z 4 mógł by lecieć np BD którego nie widziałem jeszcze ) Do tego wprowadził bym kilka zmień w bokach, tak aby nie były one standardowe.... Mogę napisać propozycję na PM No i coś co strasznie działa mi na nerwy. Jak zostanie to trudno, ale  zmienił bym w plikach serwerowych możliwość noszenia itemów przez wszystkie klasy. Ja tam gram BK i noszę się jak bk.

Pozdrawiam Coroner

Offline

 

#4 2011-07-02 13:24:03

Admin

Administrator

33786166
Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: propozycja by paper27

Tego nie zmieniam bo to takie nie typowe dla servera jak i guardian patch Z bokow odjelem ringi i pendanty czas invazji jest co 30 minut ciągle nie zmiennie a w sklepach nie ma już boków bo tylko lagowały i nie ma soula to na razie tyle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plimiona dla kotów