Mu eVe Forum

Forum Servera Mu eVe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-07-04 14:35:43

hakerzysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 21
Punktów :   

KS i PK na spocie

Witam Admin Nie Miałem zamiaru nikomu robic koło piora ale   

darqMP3     

Zaczał powaznie przesadzac ksuje i pkuje na spocie nie tylko mnie daje screeny bo denerwuje mnie jak
pekuje gdy jestem slaby nie umie grac z innymi wiec nie powinien tu grac wogole kilka screenow ktore potwierdza moje slowa :

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 1.jpg.html  = Kill nr1

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 2.jpg.html  = screen dodatkowy

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 3.jpg.html  = Tak dla pewnosci =]

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 5.jpg.html  = Chyba styknie


to tylko namiastka tego co robi nie bede dluzej tego znosil podejrzewam ze bedzie na niego jeszcze nie jedna skarga dzisiaj takze ksul i pkowal mojego brata BartekPL  dam screeny na jego koncie =]]

Offline

 

#2 2011-07-04 14:49:47

bartesio16

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Czesc Admin tak jak obiecalem tu podaje screeny na

darqMP3

za KS i PK na spocie widac ze ma nie pokolei w głowie ale dosyc pisania screeny mowia same za siebie:

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 0.jpg.html  = Tak na poczatek

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 1.jpg.html  = Kolejny screen =]

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 2.jpg.html  = Nastepny juz nie mogłem wytrzymac stad ten bluzg ale sam rozumiesz

http://www.imagerise.com/show.php/12638 … 4.jpg.html  = to tak na zakonczenie zeby pokazac ze to faktycznie zły chłopczyk

Offline

 

#3 2011-07-04 15:05:21

paper27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Hymm... Wtrącę się powiem tak: PK jest i owszem, ale za cholerę nie widzę tu KS Do tego Pawcio sam nie jesteś święty, ale to już inna bajka.

Offline

 

#4 2011-07-04 15:16:08

hakerzysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

chyba stoi na spocie widac zabija i sobie bije dalej jak mnie kilowal to trudno bylo wylapac momenty kiedy expil sobie to chyba jasne a co do mnie
idealny nikt nie jest ale tu nie jest teraz mowa o mnie to raz a dwa ja nie ksuje na spocie jak ludzie nie sa afk i nie kilam jak nie mam powodu nie zabilem na tym servie nikogo jeszcze bez powodu i nie chodzilem pk po stadium wiec ja nie wiem do czego ty sie przyczepiasz ja poprostu expie i denerwuje mnie jak ktos mi w tym przeszkadza to chyba oczywiste ja poprostu chce by przestal to nie bedzie na niego skarg to tez chyba oczywiste
chyba nie uwazasz ze bede to tolerowal?

Offline

 

#5 2011-07-04 15:35:08

darq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Wiec tak, po 1 nie widzialem punktu w regulaminie ktory zabranial by pk na stadium, po 2 na zadnym z tych ss nie widac zebym ksul:), nawet jesli to regulamin nie jest sprecyzowany gdyz oczywiste jest to ze jak bije kogos przy spocie to mobka jakiegos czasem zabije, jakby byl punkt w regulaminie ze nie mozna pk przy spotach to oczywiscie, nie robil bym tak A wiec chyba wszystko wyjasnione, Dziekuje dobranoc panom obu

PS. PawcioPL jezeli ktos mi nie zawinil, to nie uprzykszam mu zycia ty do tej grupy sie nie zaliczasz.

Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2011-07-04 15:50:00

hakerzysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Cokolwiek nie powiesz jasne jest jedno byles afk nie raz nie dwa i teraz sie prujesz do mnie i masz głeboko czy expie i czy mam jak sie obronic
server jest dla kazdego ale ty nie umiesz sie zachowywac ksules i biles beszczelnie bez zadnego zawachania fakt regulamin nie jest do konca sprecyzowany lecz gdy admin napisal ze nie kradniemy spota napewno mial tez to na mysli wierze ze sprecyzuje regulamin i bedzie karal za te wykroczenia ja chce poprostu expic ty mi to uniemozliwiasz prawie na kazdym servie ks i pk jest zabronione tutaj jest to troche inaczej napisane ale zapewne tez o to adminowi chodzi zreszta bede walczyl o dokladnieszy regulamin.


Chcesz mnie Bic Bij Prosze Bardzo ale bierz pod uwage kolejne skargi i kolejne i kolejne az w koncu ban cie nie ominie ale nie wyprzedzajmy faktow
zastanow sie nad soba a i brat mi mowil ze ksujesz i zabijasz bo na innych serverach ci ksuli i zabijali i podobno bedziesz zabijal wiec czekam..

Offline

 

#7 2011-07-04 16:04:19

Buhaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Chłopie ogarnij się, nie złamał żadnego pkt regulaminu czyli wszystko jest oficjalnie dozwolone.
Twój płacz nikogo tu nie obchodzi, karunia jest i tyle. Za darmo Cię nie bił więc sam jesteś sobie winien.

Btw. Lepiej sprecyzować regulamin żeby nie było więcej takiego płaczu i żenuły na forum.

Offline

 

#8 2011-07-04 16:14:58

darq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Karam tylko za to co ktos mi zrobil na danym serwerze:) oko za oko tak ?;> ja regulamin zostanie sprecyzowany, zastosuje sie do niego, aczkolwiek teraz zadnego punktu nie zlamalem ;> udowodnij mi ze ksulem, to admin uslyszy Twoj krzyk rozpaczy i wyciagnie konsekwencje w stosunku do mnie

Offline

 

#9 2011-07-04 16:17:09

hakerzysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

buhaj to nie dotyczy ciebie wiec nie wscibiaj noska ok? dziekuje a tak wogole to powiem ci za co on mnie bije byl afk kilka razy zanim zaczalem bic na spocie odzywalem sie kilka razy ale ile mozna w koncu zaczalem bic sobie kazdy by tak zrobil a jak sie obudzil to wiadomo ze byl zly ale moja wina to nie byla wiec sorry kto tu ma prawo sie denerwowac nie placze i nie wypowiadam sie w sprawach ktore mnie nie dotycza tak jak ty.
To ze ty nie widziales jak mi ksul a tylko pkowal i ze nie ma punktu w regulaminie ktory by mu mogl zagrozic warnem to nie sadze ze mozna sobie wchodzic na spota ksuc i pkowac zarazem ciebie tez by to zdenerwowalo zwlaszcza jak nie mozesz sie odgrysc co nie jak ciebie nikt nie zabija to sie ciesz ja tego zachowania tolerowac nie bede i ss beda lecialy na niego cokolwiek ktokolwiek powie ewidentnie pkowal i ksul przy tym czyli ukradl mi jednym slowem spota to regulamin zabrania moze bedzie zabranial wiecej i nie bedzie takich Graczy .




Spoko darqMP3 pilnuj sie bo nie znasz dnia ani godziny gdy sie wylozysz i warniki poleca ja jestem cierpliwy poki co bede robil ss nawet za pk
regulamin tego poki co nie do konca zabrania ale bardzo mozliwe ze bedzie skarga to skarga udokumentowane ze przeszkadzasz expic!!!

Ostatnio edytowany przez hakerzysta (2011-07-04 16:21:05)

Offline

 

#10 2011-07-04 16:37:09

darq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Lecz licz sie z tym ze jak zrobisz teraz ss jak pk na Tobie sobie robie, to nie bedziesz mogl jej wzucic jak zmieni sie reg screeny wrzuca sie  max kilka h po tym jak ktos zrobil Ci krzywde ^^ ;]wiec nie marnuj miejsca na dysku;> pozatym afk jest  dozwolone, wiec zaczales mi ksuc kiedy ja sobie expilem tak jak pan bog przykazal

Offline

 

#11 2011-07-04 16:37:56

Buhaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

chłopie nawet nie przeczytałem twojego ostatniego posta do końca bo po pierwszych dwóch zdaniach zaczął wyglądać jak księga żali. Przestań płakać cipo i zacznij coś grać, a nie lecisz i donosisz na forum za każdym razem jak znajdzie się ktoś mocniejszy. Rozumiem, że reprezentujesz sobą gimnazjum (no MOŻE coś ponad to) ale naprawdę nikogo nie obchodzi twoje stękanie. Skończ waść wstydu oszczędź.

Offline

 

#12 2011-07-04 16:44:15

paper27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

hakerzysta napisał:

buhaj to nie dotyczy ciebie wiec nie wscibiaj noska ok? dziekuje a tak wogole to powiem ci za co on mnie bije byl afk kilka razy zanim zaczalem bic na spocie odzywalem sie kilka razy ale ile mozna w koncu zaczalem bic sobie kazdy by tak zrobil a jak sie obudzil to wiadomo ze byl zly ale moja wina to nie byla wiec sorry kto tu ma prawo sie denerwowac nie placze i nie wypowiadam sie w sprawach ktore mnie nie dotycza tak jak ty.
To ze ty nie widziales jak mi ksul a tylko pkowal i ze nie ma punktu w regulaminie ktory by mu mogl zagrozic warnem to nie sadze ze mozna sobie wchodzic na spota ksuc i pkowac zarazem ciebie tez by to zdenerwowalo zwlaszcza jak nie mozesz sie odgrysc co nie jak ciebie nikt nie zabija to sie ciesz ja tego zachowania tolerowac nie bede i ss beda lecialy na niego cokolwiek ktokolwiek powie ewidentnie pkowal i ksul przy tym czyli ukradl mi jednym slowem spota to regulamin zabrania moze bedzie zabranial wiecej i nie bedzie takich Graczy ..

- Wtrącę jeszcze jedno: Stawiaj człowieku znaki interpunkcyjne, bo tego za cholerę nie można przeczytać! Nie wiadomo gdzie zaczyna a gdzie kończy się zadanie.

Offline

 

#13 2011-07-04 16:51:58

hakerzysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

Po 1 to nie twoja sprawa po 2 nie uzywaj wylgaryzmow na forum bo ja ciebie nie wyzywam ok? a co do wstydu

wstyd to krasc a nie wypowiadac sie na forum wolny kraj i bede pisal co uwazam za sluszne nie podoba ci sie to nie pisz i nie czytaj moich postow
i nie mowi mi co mam robic bo nie jestes moim ojcem a ja tylko pokazuje jak ktos mi przeszkadza w expie tyle .



paper27       to nie ma byc list do prezedenta wiec bede pisal jak mi sie podoba ty nie musisz tego czytac bo to nawet nie do ciebie

wiec po co sie wtracasz ta dyskusje zreszta to nie teleturniej kto kogo lepiej obsmaruje niech mi nie przeszkadza w expie to bedzie spokoj.


                                                  JA CHCE SPOKOJNIE EXPIC BEZ ZABIJANIA I KSUCIA TO WRZYSTKO

Ostatnio edytowany przez hakerzysta (2011-07-04 17:00:24)

Offline

 

#14 2011-07-04 19:06:31

paper27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

hakerzysta napisał:

paper27       to nie ma byc list do prezedenta wiec bede pisal jak mi sie podoba ty nie musisz tego czytac bo to nawet nie do ciebie

wiec po co sie wtracasz ta dyskusje zreszta to nie teleturniej kto kogo lepiej obsmaruje niech mi nie przeszkadza w expie to bedzie spokój.

człowieku w internecie nie pisze się ołówkiem ( przenośnia ) tylko napierdalasz tuszem. Twoje wypociny nie raz i nie dwa czytają setki osób ( może w tym przypadku to przesada, ale właśnie staram się wczuć w klimat ), więc zastanów się co przelewasz na "papier". To, że nie będzie tego czytał Prezydent, Premier i Pan Prezes Jarosław K. nie oznacza, ze można w tak bezczelny sposób GWAŁCIĆ SWÓJ OJCZYSTY JĘZYK! Jeśli jesteś dyslektykiem, dysgrafem i "dysinnymczłowiekiem" to zacznij np. czytać książki, zamiast siedzieć po 16h przykuty do monitora.  Bo za parę lat może się okazać, że przykuty to Ty będziesz, ale  do swojej łopaty. Nikt nigdy idiocie stołka Prezesa nie dał ( nie mieszajcie w to tylko polityków, państwówka się nie liczy ^^ ) i raczej się to nie zmieni. Po za tym, ja pisząc do Ciebie, staram się robić to jasno i przejrzyście i liczę, że te resztki szarych komórek jakie Ci zostało po praniu itemów u goblina w norii poświęcisz teraz na wypowiedz którą będzie się dało przeczytać z sensem za pierwszym razem.



Pozdrawiam Coroner

Offline

 

#15 2011-07-04 22:35:33

hakerzysta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: KS i PK na spocie

1. Nikt tobie nie karze czytać czegokolwiek w tym temacie jasno się już wyraziłem. Boli cie jak pisze to ignoruj ten temat!
2. Co robię, jak robię, oraz ile czasu robię, nie powinno ciebie w żadnym razie interesować, bo to jest tylko i wyłącznie moja sprawa!
3. Uspokój się, bo ja z nikim zwady nie szukam, a ty i darq zachowujecie się, jakbym nie wiem co wam zrobił. To nie ja PKowałem na spocie i uniemożliwiałem expienie. Grajmy według jakichś zasad, to skargi a nie przepychanka na posty, i do tego jeszcze takie, po prostu bądźmy ludźmi.

                Jeszcze jedno, umiem pisać po polsku, zresztą jak widać, chyba nie jestem tak ograniczony jak piszesz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPoddąbie wakacje